Sme špecialisti na Taliansko. V našej letnej ponuke nájdete krásne azúrové stredomorie, v zime vždy zasnežené Alpy.

Kontakt
Dolná 68, 974 01 Banská Bystrica
+421 917 351 205
+421 905 642 447
+421 48 4141 500
+421 48 4141 700
famiko@famiko.sk
Posledné články
NÁŠ TIP!

Príjemné rodinné, veľmi obľúbené stredisko. 100 km2 plochy v píniovom háji, v miernom svahu, v zálive „Mollinella“ asi 3 km od Vieste, od pláže ju delí len lokálna komunikácia. Pláž s jemným žltým pieskom je mierne zvažujúca sa do mora s výhľadom na „Trabucco“ (starobylé rybárske stanovište).

apartmán / 7 nocí
NÁŠ TIP!

Prázdninové stredisko pre aktívnych, s polohou v strede známeho zálivu S. Maria di Merino, sa rozkladá na ploche 250.000 m2 a ponúka široký sortiment služieb. Pláž piesočnatá, pozvoľne sa zvažujúca. K dispozícii je 250 jedno-, dvoj- a trojmiestnostných apartmánov, niektoré sú klimatizované.

apartmán / 7 nocí

Villaggio se nachádza na Lungomare Europa severne od Vieste, cca 1 km od jeho historického centra, v blízkosti piesočnatej pozvoľne sa zvažujúcej pláže. Villaggio je vhodné pre rodiny s deťmi, milovníkov kľudného pobytu a oddychu.

apartmán / 7 nocí

Veľké a komfortne zariadené prázdninové stredisko situované v píniovom a olivovom parku, priamo pri mori a pri pobrežnej promenáde Vieste. Celý komplex sa skladá z modernej hotelovej časti a radových apartmánov.

apartmán / 7 nocí

Veľké a komfortne zariadené prázdninové stredisko situované v píniovom a olivovom parku, priamo pri mori a pri pobrežnej promenáde Vieste. Celý komplex sa skladá z modernej hotelovej časti a radových apartmánov. Vzdialenosť od historického centra mestečka Vieste cca 700m.

1 osoba / 7 nocí s raňajakmi

Prázdninové stredisko situované na preslávenej pobrežnej promenáde, ktorá je priamo prepojená s centrom historického mesta Vieste ( 1,8 km) a priamo oproti vyhlásenej pláže „Spiaggia del Castello“ – hradnej pláži, ktorá získala už pred rokmi vďaka svojej čistote mora medzinárodné ocenenie Bandiera Blu ( modrá vlajka) . Komfortne a moderne zariadené radové vilky umožňujú stráviť krásnu a ničím nerušenú letnú…

apartmán / 7 nocí

Cca 2 km od historického centra mestečka Vieste, priamo na piesočnatej pláži ( nutný prechod podchodom pod cestou), pozostáva z hotelovej časti : trojposchodová budova s  53 izbami a murovaných viliek a apartmánov umiestnených uprostred záhradnej zelene

osoba / 7 nocí s raňajkami

Jedinečná poloha, nad krásnym zálivom s piesočnatou plážou, priamo pri mori,  v panoramatickej polohe, uprostred 15 ha píniového lesa, na okraji národného parku Gargano. Vzdialenosť od mestečka Vieste 5 km.

štúdio / 7 nocí