Sme špecialisti na Taliansko. V našej letnej ponuke nájdete krásne azúrové stredomorie, v zime vždy zasnežené Alpy.

Kontakt
Dolná 68, 974 01 Banská Bystrica
+421 917 351 205
+421 905 642 447
+421 48 4141 500
+421 48 4141 700
famiko@famiko.sk
Posledné články

Parkovacie karty Schwechat, Mazur

Postup pri parkovaní na letisku Schwechat – Wien

So zvýhodnenou kartou, zakúpenou v  cestovnej kancelárii Famiko,s.r.o.,  je možné parkovať len na určených parkovacích miestach – na otvorenom parkovisku „Parkplatz C“ alebo v krytej garáži „Parkhaus 4“ v dĺžke (4 /8 /15 dní). Karty je možné kombinovať pri parkovaní presahujúcom 4/8/15 dní, resp. stanovený počet hodín, zobrazený na karte.

Pred odletom a zaparkovaním sa prosím presvedčite, či miesto platnosť parkovacej karty aj v skutočnosti zodpovedá príslušnému parkovisku!  Pozor! V prípade, že bude osobný automobil zaparkovaný v nesprávnom priestore, vzniká povinnosť uhradenia celého parkovacieho poplatku. Karty neplatia pre krátkodobé parkoviská K1 a K3!!!

Karta sa používa len na úhradu parkovného PO NÁVRATE, pred odletom nemusíte s kartou manipulovať.

Pri vjazde na príslušné parkovisko (Parkplatz C) alebo do parkovacieho domu (Parkhaus 4) si prosím vyberte parkovací lístok (stlačte tlačidlo Ticket) a odstavte Vaše motorvé vozidlo. Zapamätajte si miesto Vášho parkovacieho miesta a zoberte si so sebou obe karty – vstupnú kartu na parkovacie miesto a hodnotovú parkovaciu kartu, ktorú ste si zakúpili v našej cestovnej kancelárii.

Po prílete do Viedne a pred opustením parkoviska / garáže použite na úhradu parkovného automatickú pokladňu.

Po vložení parkovacieho lístka sa zobrazí výška poplatku za parkovanie. Za parkovacím lístkom vložíte následne parkovaciu kartu, ktorou sa zaplatí  parkovné.

Vytiahnite Váš parkovací lístok, ktorý bol teraz prekódovaný na výstupnú kartu a umožní Vám otvorenie výjazdových rámp v priebehu časového limitu výjazdu (spravidla 20 minút, pri vzdialenejších parkovacích miestach o niečo dlhšie).

Dôležité upozornenie: Pri strate parkovacej karty znáša všetky následky klient. Pri strate karty je povinný sa klient legitimovať, predložiť doklady od vozidla a uhradiť poplatok vo výške 250 EUR.