Sme špecialisti na Taliansko. V našej letnej ponuke nájdete krásne azúrové stredomorie, v zime vždy zasnežené Alpy.

Kontakt
Dolná 68, 974 01 Banská Bystrica
+421 917 351 205
+421 905 642 447
+421 48 4141 500
+421 48 4141 700
famiko@famiko.sk
Posledné články

Hotel sa nachádza pri ceste smerom na Passo Campolongo, 450 m od centra Arabby a lyžiarskych vlekov vedúcich na okruh Sellaronda. V blízkosti hotela sa týči 2600 m vysoký kopec Portavescovo, z ktorého sa ľahko dostanete aj na ľadovec Marmolada. Vybavenie: Hotel disponuje saunou, sálou s TV, barom, raňajkovou miestnosťou, panoramatickou terasou a priestranným parkoviskom.

Elegantný hotel s rodinnou atmosférou, nachádza sa 200 m od centra Arabby a 300 m od najbližších vlekov (k dispozícii hotelový skibus). Hotel je vybavený vstupnou halou, výťahom, barom, reštauráciou, parkoviskom, wellness s bazénom (13 x 7 m), detským kútikom. Stravovanie: Polpenzia – raňajky formou bufetu, večere štvorchodové, formou výberu z menu, popoludňajší snack

Apartmány sa nachádzajú priamo pri tratiach (sedačka Burz), 100 m od centra Arabby, 400 m od hotela Evaldo. Všetky apartmány majú umývačku riadu, sporák, mikr. rúru, TV, trezor, telefón, pripojenie na internet wi-fi

Rezidencia Baita Antlia sa nachádza v Arabbe priamo oproti lyžiarskym zariadeniam Portavescovo odkiaľ sa veľmi ľahko dostanete na okruh Sellaronda. V rezidencii je k dispozícii recepcia, bar Tana dell'Orso, sauna, turecké kúpele, hydromasážna vaňa a minibazénik, solarium, garáž, úschovňa lyží, pripojenie na internet.

Hotel sa nachádza v Arabbe, v srdci lyžiarskej oblasti Dolomiti Superski, priamo pri tratiach. Interiér hotela je charakteristický dreveným obložením a určite Vás očarí širokou ponukou služieb. K dispozícii je vínotéka, reštaurácia a la carte, sála s krbom, hracia sieň, internet s pripojením wi-fi, piano bar, wellness centrum a solárium.

Novšie apartmánové domy na dojazde zjazdových tratí z vrcholu Burz (1 943 m), priamo v Arabbe, cca 300 m od centra. Apartmány sú komfortne vybavené. Poloha v blízkosti hotela Alpenrose umožňuje zakúpenie večerí alebo polpenzie.

Hotel „Portavescovo“ sa nachádza priamo pri sedačkovej lanovke, v centre turistickej dedinky Arabba. Priamo oproti hotelu nájdete novinový stánok, lekáreň, prvú pomoc, skipassáreň, turistickú kanceláriu, lyžiarsku školu, banku a obchod s potravinami.

Hotel „ALPENROSE“ je situovaný priamo v ARABBE (cca 600 m od centra), nad sedačkou a s výhľadom na 2 kabínkové lanovky. Polohou, službami a interiérom uspokojí aj náročnejších klientov. Hotel pozostáva z hlavnej budovy s hotelovými izbami a vedľajšej budovy s apartmánmi (vzdialenej cca 100 m od hlavnej budovy).

Poloha: chalet zariadený v typickom alpskom štýle sa nachádza cca 600 m od centra Arabby, vedľa hotela Alpenrose,  s priamym prístupom na Sella Rondu. Vybavenie: sála s krbom, menšie wellness centrum - sauna, turecký kúpeľ, wifi. Stravovanie: raňajky alebo polpenzia (v prípade polpenzie sa večere podávajú v Sporthoteli Arabba vzdialenom cca 300 m)

CLOSE
CLOSE